Foto © Aleksander Nordaas

med telefon og e-postadresser

Kommunestyret

Kommunestyret i Vefsn har 29 representanter.

Følg kommunestyrets møter: direkte og se opptak fra tidligere møter.

Arbeiderpartiet

Navn: Telefon: E-post
Jann- Arne Løvdahl (Ordfører) 958 61 447 ordforer@vefsn.kommune.no
Tone Moby Røreng - Gruppeleder 954 83 218 tone.roreng@vefsn.kommune.no
Rune Krutå 454 99 603 rune.kruta@alcoa.com
Maria Turmo Hatten 478 98 527 m-hatten@hotmail.com
Espen H. Isaksen 948 31 325 espen.isaksen@mosjoenil.no
Hilde M.T. Rosvold 928 84 877 hi-rosv@online.no
Kjartan Zahl  913 05 134  zahl80@yahoo.no
Laila Merete Vesterbukt 917 03 515 lailamerete@hotmail.no
Jim E. Nerdal 992 85 215 jim@vefsna.com
Tor Aufles 906 17 837 tor.aufles@online.no
Vararepresentanter:    
Siw Nordmark 480 07 829 siw.nordmark@vefsn.kommune.no
Carina Kristensen 976 35 901 carina_kristensen@live.no
Ingelin Langseth 986 81 181 ingeli-l@online.no
Jan -Inge Nordhøy 992 33 646 janingenordhoy@gmail.com
 Per Dyrhaug 952 11 624 per.dyrhaug@vefsn.kommune.no
Gunn -Tove Mokkelbost  986 38 009 gunn.tove.mokkelbost@vefsn.kommune.no
 Stine Ødegård  906 06 572 stine.odegard@gmail.com
 Stian Nordahl Jensen 950 73 537 stiannordal.jensen@alcoa.com
 Randi Kampestuen 959 02 608 ranka-48@hotmail.no
Hans Inge Pedersen 992 49 861 hip@online.no
Kjersti S. Kvalvik 413 68 773 kjerstikvalvik@me.com
Eva M. Jørgensen Sørdal 474 56 367 eva.mari@hotmail.no
     

Fremskrittspartiet

   
Bjørn Larsen (Gruppeleder) 915 82 428 bjorn@ekvipasjen.no
Ronny Dorp 471 59 854 ronny.dorp@vefsn.kommune.no
Vararepresentanter:    
Silje H. Grønvik 932 48 397 sgronvik@gmail.com
Marita Pedersen 932 14 062 marpe2@frisurf.no
Akan Akcay 977 57 138 akan_milano@hotmail.com
Jan H. Langvatn 75 17 15 65 vefsn.eldreraad.j.langvatn@gmail.com
     
Høyre    
Jørn Inge Claussen - gruppeleder 909 88 879 jc@dinbedriftspartner.no
May Anne Brand 917 19 341 mayanne.brand@gmail.com
Odd Langvatn 989 01 235 odd@WIAS.no
Steffen Nervik 928 92 490 steffen@nervik.no
Arne A. Digermul 907 26 775 arne@digermul.no
Vararepresentanter:    
Snorre Lund 928 39 938 snorre.lund@mon.no
Solveig Aune-Fjelldal 908 85 145 solveig.aune.fjelldal@gmail.com
Kolbjørn I Nilsskog 902 06 677 kolbjorn@knas.no
Asbjørn M. Kjønnås 993 64 785 a.kjonnas@gmail.com
Kåre Johan Åsli 908 52 260 kaare.aasli@hotmail.no
Irene Thorvaldsen 926 76 707 irene@nax.no
Bjørn R. Kjønnås 991 02 308 brkjonnas@gmail.com
Lars G. Askerød 971 18 704 larsaskerod@gmail.com
     
Rødt:    
Gunnvald J. Lindset -gruppeleder  481 49 006 gunnva-l@online.no
Marion Lorentzen 990 29 737 marion.lorentzen@vefsn.kommune.no
Pål M. Aanes 482 46 633 pmaa70@yahoo.com
Torbjørn Os 990 29 763 torbjorn.os@vefsn.kommune.no
Vararepresentanter:    
Torbjørn N. Sundquist 958 42 514 torbjorn.sundquist@vefsn.kommune.no
Vetle Langø   vetlelang@gmail.com
Liv B. Storjord 994 09 903 liv.storjord@nfk.no
Morten K. Isaksen   m-isak@online.no
Marita Stortjønnli Solvang    
Merete W. Flostrand   merwa71flo@gmail.com
Kine J. Molid Røreng 992 96 208 kinejmr@yahoo.no
     
Senterpartiet:    
Magnus Myrvoll - gruppeleder 416 39 157 magnus.myrvoll@vefsn.kommune.no
Berit Hundåla 481  23 789 hundaala@online.no
Vararepresentanter:    
Eirin Horrigmoe 905 80 765 eirin@ekvipasjen.no
Sverre Kulstad 918 05 189 vefsn.kommunestyre.s.kulstad
Ellen Anne Steffenrem 957 88 253 e.steffenrem@gmail.com
Kristian Hines 957 31 076 kristian.hines@nax.no
John Luktvasslimo 911 72 908 john.luktvasslimo@nfk.no
     
Sosialistisk Venstreparti:    
Åshild C. Pettersen -varaordfører 902 08 124 ashild.pettersen@vefsn.kommune.no
Vararepresentanter:    
Solfrid Fagerbakk Klepp 99 64 8657 solfrid75@gmail.com
Ragnhild Forså 990 37 680 rag- fo@online.no
Tone Rørvik Horsberg 47868187 tone-hors@online.no
     
Vefsn Tverrpolitiske parti:    
Roy Arne Brubakk -gruppeleder 948 77 544 roy.brubakk@gmail.com
Kine Mosheim 976 85 049 kmosheim@outlook.com
Kjell Sjøbrend 905 62 674 kjel-sj@online.no
Vararepresentanter:    
Trine S. Drevland 990 37 645 trine_synn@hotmail.com
Hallvor Tverå 994 53 042 hatv@nax.no
Rolf Puntervold 917 76 619 puntis13@gmail.com
Nils Kristian Brubakk 452 37 583  
     
Venstre:    
Carola Karl Urvik - gruppeleder 481 44 644 carokarl@gmail.com
Franziska Wika 415 11 939 franziska@wika.no
Vararepresentanter:    
Nina Ludvigsen 957 84 943 nina.lud@hotmail.com
Per Christian Enger 997 06 298 pce@nax.no
Inger Lise Valstad 938 59 680 in-lis@online.no
Astrid Pia Fjærvoll 466 97 402 astrid.pia@gmail.com
Toril M. Joakimsen 413 20 143 torjoa@online.no
Web levert av CustomPublish AS